Czytanie pod chmurką

25 czerwca 2021

Dnia 25 czerwca 2021 r. w ramach zajęć terapeutycznych zorganizowaliśmy czytanie w plenerze.  Na spotkanie zaprosiły nas postacie ze znanych bajek jak: Kot w butach, Śpiąca Królewna, Czerwony Kapturek, Wilk i Calineczka oraz Literatura Współczesna. Nasi mieszkańcy z ogromnym entuzjazmem i zainteresowaniem wsłuchiwali się w czytane bajki i opowiastki zaprezentowane na łonie natury. Była także zabawa poprzez quiz literacki, wykonanie zakładki do książki, krzyżówka pt. „Książka moim przyjacielem”.

Wszystkim miłośnikom literatury gorąco polecamy taką formę spędzenia czasu z książką. Książka jest dobra na wszystko!. Wszystkim zaangażowanym mieszkańcom w ,,Czytanie pod chmurką” serdecznie dziękujemy!

Kobieta na wózku inwalidzkim trzyma na kolanach książkę. Po prawej stronie stoi stolik na którym są słodycze. Osiem osób siedzących przy stole pod wiatą. Dwie kobiety i mężczyzna siedzący na ławce przed stolikiem na którym są rozłożone kredki i inne przedmioty. Mężczyzna siedzący na ławce pisze opierając zeszyt na kolanie. Pisząca kobieta siedząca przy stole. Kobieta w kapeluszu siedząca na krześle trzyma w rękach książkę i flamastry. Siedząca na krześle kobieta czyta książkę.