Szkolenie COVID-19

24 kwietnia 2020

W trosce o bezpieczeństwo pracowników i mieszkańców Domu w dniu 24.04.2020 roku odbyło się szkolenie przeprowadzone przez szer. Jolantę Pietrasz z I Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej na temat prawidłowego korzystania i zastosowania środków ochrony indywidualnej (maska jednorazowa, maska wielokrotnego użytku, przyłbica, rękawiczki, kombinezon jednorazowego użytku, płaszcz ochronny). Szkolenie odbyło się na wolnym powietrzu, w dwóch turach, tak by była zachowana przepisowa, bezpieczna odległość między uczestnikami szkolenia oraz osobą prowadzącą.

W trakcie szkolenia była możliwość zadawania pytań, które rozwiały wątpliwości, można było zobaczyć w jaki sposób należy prawidłowo zabezpieczyć się przed zakażeniem koronawirusem w sytuacji zagrożenia. Osoby przeszkolone zostały zobowiązane do przekazania uzyskanych informacji pracownikom, którzy nie mogły uczestniczyć w szkoleniu.

Dziękujemy I Podlaskiej Brygadzie Obrony terytorialnej za udzieloną pomoc.

 

Kobieta w mundurze. Dwie kobiety. Jedna w mundurze. Grupa osób ustawiona półkolem na trawniku. Cztery osoby stoją na trawniku. Kobieta w mundurze trzyma w rękach maskę ochronną. Kobieta w mundurze trzyma w rękach kombinezon ochronny. Mężczyzna nakłada kombinezon ochronny. Osoba w odzieży ochronnej. Samochód Wojsk Obrony Terytorialnej.