Wakacje w Jarosławcu

12 września 2021

Mieszkanki zespołu III A i III B pojechały na wakacje w bardziej kameralnym gronie nad morze. Wybór padł na „Panoramę Morską” w Jarosławcu. Pierwotnie wyjazd miał się odbyć we wrześniu 2020 roku, ale pandemia koronawirusa pokrzyżowała nasze plany i wyjazd trzeba było przełożyć na 2021 rok. Nasza przygoda rozpoczęła się 4 września o godz. 4.00 przejazdem taksówkami na dworzec PKP. Niektóre z naszej ośmioosobowej grupy pierwszy raz jechały  pociągiem i trochę się obawiały, ale okazało się, że 10 -godzinna podróż minęła nam wygodnie, szybko i w miłej atmosferze. W Sławnie przesiadłyśmy się do busa, który zawiózł nas do Jarosławca. A tam… cały tydzień słońca, kąpieli w basenach aqaparku, zabaw przy ognisku i grillu, koncertów, występów artystów cyrkowych, mini disco, spacerów brzegiem morza. Niezapomnianym wspomnieniem będzie dla nas udział w piana party, wizyta w papugarni i motylarni oraz masaże na łóżkach wodnych i kąpiele w wodach leczniczych w SPA. Z prawdziwą przyjemnością uczestniczyłyśmy w pokazach sztuki iluzji i w „balonowej frajdzie”. Wszystkim smakowały zdrowe i różnorodne posiłki, które mogłyśmy same komponować wedle własnego gustu. Miałyśmy dużo ruchu w wodzie i na świeżym powietrzu, dlatego bez żadnych obaw pałaszowałyśmy lody, gofry z bitą śmietaną oraz świeże owoce maczane w czekoladowej fontannie. Znakomitym dopełnieniem naszego wyjazdu był pożegnalny pokaz fajerwerków na terenie Panoramy.  Żadna z nas nie chciała wracać.

Po powrocie z wakacji doszłyśmy do wniosku, że kupimy sobie nowe materace na nasze łóżka – takie grube i miękkie jak w „Panoramie Morskiej” w Jarosławcu, gdzie mamy nadzieję pojechać za rok.

Trzy kobiety siedzące w dużym jacuzzi. Cztery kobiety siedzące przy stoliku na którym stoją tależe z jedzeniem. Pięć kobiet stojących na schodach prowadzących na plażę. W tle plaża i morze. Cztery kobiety trzymające przekąski w ręku siedzące przy restauracyjnym stoliku. Uśmiechnięta kobieta z motylem siedzącym na jej lewej ręce. Kobieta z motylem siedzącym na jej prawej ręce. Trzy kobiety w wolierze dla ptaków z papugami siedzącymi na ich rękach. W tle inna kobieta z papugą. Sześć kobiet stojących przy ogrodowych figurkach. W tle balkony budynku. Trzy kobiety sięgające do czekoladowej fontanny. Na stole przed fontanną z czekoladą stojące miseczki z przekąskami. Trzy kobiety w strojach kąpielowych w basenie. Cztery stojące kobiety pomiędzy nimi duży, różowy miś. Trzy stojące kobiety. Za nimi na szczudłach ubrany kolorowo mężczyzna. Pięć stojących kobiet. Pomiędzy nimi duża maskotka ptaka. Sześć stojących kobiet w szlafrokach kąpielowych. W tle zieleń i niskie budynki. Trzy kobiety siedzące w jacuzzi. Trzy kobiety stojące pośród białej piany. Za nimi w tle inne osoby. Kobieta w stroju kompielowym zjeżdża na wodnej zjeżdżalni. Cztery kobiet w strojach kąpielowych stojące w białej pianie. Za nimi w tle inne osoby. Sześć kobiet w strojach kąpielowych na dużym basenie. W tle kąpiące się inne osoby. Kobieta trzymająca na ramionach węża.