Walentynki w Bobrowej

12 lutego 2021

Dnia 12 lutego 2021 r. w naszym Domu zorganizowaliśmy zabawę z okazji Walentynek. Kto lepiej potrafi ująć sedno miłości niż poeci, pisarze i filozofowie? Mieszkańcy placówki w te Walentynki mieli okazję wyrazić swoje uczucia do ukochanej osoby, używając najpiękniejszych słów o miłości.

Zabawa była udana. W programie mieliśmy prezentację multimedialną, krzyżówki walentynkowe, miłosną fotkę, romantyczne kalambury. Dwie mieszkanki  zaprezentowały wiersze, które same napisały. Inni śpiewali piosenki i recytowali wiersze. Wszyscy byli bardzo zaangażowani, a nastrój walentynkowy sprzyjał do okazywania pięknych słów i wyrażania pozytywnych emocji. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku w postaci słodkiego deseru w  kubeczkach oraz upominków dla każdego uczestnika zabawy.

Kobiety i mężczyźni siedzący przy stolikach na dużej sali. W tle napis: Walentynki. Kobieta siedząca przy stoliku mówi do mikrofonu trzymanego przez inną osobę. Kobieta siedząca przy stoliku mówi do trzymanego w ręku mikrofonu. Mężczyzna mówi do trzymanego w ręku mikrofonu. Dwaj mężczyźni i kobieta siedzą przy stoliku. Na stoliku stoją napoje i słodycze. Kobiety i mężczyźni siedzący przy stolikach na dużej sali. W tle napis: Walentynki. Kobieta na wysokości twarzy trzyma ramkę z napisem: free kiss! W tle za nią napis: Walentynki. Kobieta na wysokości twarzy trzyma ramkę z napisem: free kiss! Kobieta na wysokości twarzy trzyma ramkę z napisem: free kiss! Obok niej stoi druga kobieta. W tle za nimi napis: Walentynki. Kobieta na wysokości twarzy trzyma ramkę z napisem: free kiss! Obok niej stoi druga kobieta. W tle za nimi napis: Walentynki.