Ognisko w Bobrowej krainie

20 stycznia 2021

Zima, świeże powietrze, bliskość natury, zachęca do spotkań integracyjnych na powietrzu. Mieszkańcy wraz z personelem zorganizowali ognisko w plenerze. Płonący stos z drewna oraz niesamowity urok ogniska  wprowadził wszystkich w pozytywny klimat.

Przygotowaliśmy kiełbaski oraz ciepłą herbatę na rozgrzanie. Nie zabrakło łakoci w postaci muffinek. Gdy zabrzmiała muzyka zrobiło się naprawdę gorąco. Śpiewaliśmy harcerskie piosenki, ulepiliśmy bałwana, sypaliśmy się śniegiem i nie zabrakło wspólnych tańców. Sympatyczna atmosfera i umalowane przez zimę policzki długo pozostaną w naszej pamięci.

 

Kobieta stoi za ulepionym bałwanem. W tle las i altana. Kobieta stoi za ulepionym bałwanem. W tle las i altana. Kobieta stoi za ulepionym bałwanem. W tle las i altana. Dwaj przykucnięci mężczyźni na śniegu. Pomiędzy nimi ulepiony bałwan. W tle las i altana. Na pierwszym planie kobieta tańczy z mężczyzną. W tle płonące ognisko, ośnieżone drzewa i dwie inne osoby. Pięć osób smaży w ognisku kiełbaski na patykach. W tle ośnieżony las. Trzy osoby stoją przy ognisku. W tle ośnieżony las.  Mężczyzna na tle ośnieżonego lasu.