Grzybobranie

27 września 2017

27.09.2017 r. w Bobrowej odbyło się ognisko integracyjne połączone z grzybobraniem. Tego dnia przy wspólnie bawili się mieszkańcy naszej Filii oraz licznie przybyła grupa z macierzystego Domu przy ul. Baranowickiej.

Po części oficjalnej zapłonęło ognisko i rozpoczęła się zabawa, którą połączyliśmy z prezentacją zebranych grzybów. O dobrą zabawę zadbała terapeutka naszego Domu, która specjalnie na tę okazję przygotowała liczne atrakcje, piosenki śpiewane przy ognisku oraz karaoke, w którym mógł wziąć udział każdy chętny. Wokaliści  dostarczyli dopingującym mnóstwo śmiechu i pozytywnej energii – nie było wygranych ani przegranych, liczyła się tylko dobra zabawa.

Nie zabrakło również rozmów o problemach dnia codziennego oraz wymiany poglądów na różne, mniej lub bardziej przyziemne tematy. Goście z wielką ochotą zwiedzali naszą placówkę oraz piękną okolicę, oczarowani malowniczymi lasami i śpiewem ptaków.

Cieszyliśmy się, że mogliśmy zorganizować tak miłe spotkanie. Atmosfera jaka panowała tego przedpołudnia była wyjątkowa, a chwile spędzone razem na długo zapadną
w naszej pamięci.